Samenstelling

De burgemeester is voorzitter van het college en de gemeentesecretaris/algemeen directeur is secretaris. Het college kent drie fulltime wethouders.

Burgemeester

B.J.J. (Joris) Bengevoord (vanaf 21 april 2017)

Postbus 101, 7100 AC Winterswijk
e-mail: jbengevoord@winterswijk.nl 

burgemeester Joris Bengevoord

Programma's burgemeester Bengevoord

  • Bestuur en veiligheid
  • Vergunningverlening en handhaving

 

Wethouders

ing. H.J.G. (Rik) Gommers (Winterswijks Belang)

Postbus 101, 7100 AC Winterswijk
e-mail: rgommers@winterswijk.nl

foto wethouder Rik Gommers

Programma's wethouder Gommers

  • Economie (deel industrie)
  • Ruimtelijke ontwikkeling in de kern, plus verkeer en vervoer
  • Innovatie, duurzame energie en milieu
  • Kunst, cultuur en erfgoed

Loco-burgemeester

 

drs. D.W. (Wim) Aalderink (Winterswijks Belang) 

Postbus 101, 7100 AC Winterswijk 

e-mail: waalderink@winterswijk.nl

foto wethouder Aalderink 

Programma's wethouder Aalderink

  • Arbeidsparticipatie en inkomensvoorziening
  • Basismobiliteit
  • Sport

 

drs. I.G. (Ilse) Saris (CDA)

Postbus 101, 7100 AC Winterswijk
e-mail: isaris@winterswijk.nl

foto wethouder Saris

Programma's wethouder Saris

  • Maatschappelijke participatie en zorg
  • Jeugd(zorg) en onderwijs
  • Economie (deel centrum) 

 

G.J.W. (Gert-Jan) te Gronde (VVD)

Postbus 101, 7100 AC Winterswijk
e-mail: ggronde@winterswijk.nl

Foto wethouder Te Gronde  

Programma's wethouder te Gronde

  • Financiën
  • Dienstverlening, organisatie en Intergemeentelijke samenwerking
  • Landelijk gebied inclusief ruimtelijke ontwikkeling
  • Vrijetijdseconomie

 

Gemeentesecretaris

drs. A. (Alwin) Oortgiesen

Postbus 101, 7100 AC Winterswijk
e-mail: aoortgiesen@winterswijk.nl

foto gemeentesecretaris/algemeen directeur Alwin Oortgiesen

Taken

  • Leiding geven als eindverantwoordelijke aan de gemeentelijke organisatie
  • Zorgen voor een burgergerichte en efficiënte bedrijfsvoering
  • Zorgen voor de verbinding tussen de organisatie en het gemeentebestuur (college van burgemeester en wethouders en gemeenteraad)
  • Rechtstreeks adviseren aan het college van burgemeester en wethouders