Samenstelling gemeenteraad

De samenstelling van de gemeenteraad vindt u op deze pagina.

de heer B.J.J. Bengevoord

De heer B.J.J. (Joris) Bengevoord, burgemeester
Postbus 101, 7100 AC Winterswijk
e-mail: jbengevoord@winterswijk.nl 

 

foto griffier Jan Eppinga

De heer J. Eppinga, raadsgriffier
Postbus 101
7100 AC Winterswijk
0543 - 543543
jeppinga@winterswijk.nl
of griffie@winterswijk.nl

 

Winterswijks Belang

Website Winterswijks Belang

 

raadslid Henk Jan Tannemaat
de heer H.J. Tannemaat, Fractievoorzitter
Meddosestraat 23a
7101 CT Winterswijk
0543 - 522886
htannemaat@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • voorzitter commissie Ruimte
  • voorzitter werkgroep Duitsland

 

Foto raadslid T.B. Jonker

de heer T.B. Jonker
Aarninkweg 1
7108 CE Winterswijk Woold
06 - 5239 1464
tjonker@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Ruimte

 

raadslid Ingrid Mes

mevrouw I. Mes
Kalverstraat 7
7101 EG Winterswijk
0543 - 532566
imes@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving

 

raadslid Ruth van der Meulen

mevrouw R. van der Meulen
Bargerstegge 74
7103 DR Winterswijk
0543 - 512306
rmeulen@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving

 

raadslid Andr? van Nijkerken

de heer A. van Nijkerken
Wilhelminastraat 22
7101 CR Winterswijk
0543 - 521570
anijkerken@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Financiën

 

raadslid Erwin te Selle
De heer E.J.W. te Selle
Kreilstraat 19
7101 HR Winterswijk
06 - 4102 3828
eteselle@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • voorzitter commissie Samenleving
  • lid commissie Ruimte

 

CDA

Website CDA

 

raadslid Wim Elferdink  

de heer G.J.W. Elferdink, Fractievoorzitter
Horstweg 12
7115 AC Winterswijk Brinkheurne
0543 - 512584
welferdink@winterswijk.nl
Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Ruimte
  • lid werkgroep Financiën
     

foto raadslid Wilma Elsinghorst

mevrouw W.H.H.S. Elsinghorst-van Dinteren
Greuneweg 7
7104 DB Winterswijk Meddo
0543 - 569291
welsinghorst@winterswijk.nl 

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Ruimte
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken
  • lid werkgroep Duitsland

 

raadslid Tom de Graaff

de heer T.H. de Graaff
Eelinkstraat 43
7101 JJ Winterswijk
06 - 2340 8451
tgraaff@winterswijk.nl 

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving
  • lid werkgroep Financiën
  • lid werkgroep Rekenkamercommissie

 

foto Carla te Voortwis

mevrouw C. te Voortwis-Stroes
Meester Meinenweg 26
7107 AN Winterswijk Kotten
0543 - 563738
cvoortwis@winterswijk.nl
Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving
  • lid werkgroep Duitsland
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken
  • lid werkgroep Burgercheques

 

VVD

Website VVD

 

foto Gosse Visser

de heer G.E. Visser, Fractievoorzitter
Schoolweg 8
7108 BM Winterswijk Woold
0543 - 563743
gvisser@winterswijk.nl 

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Financiën
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken

 

raadslid Tom van Beek

de heer Th.J.M. van Beek
Wesselerweg 3
7106 CA Winterswijk Ratum
0543 - 562492
tvanbeek@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • plv. voorzitter en lid commissie Ruimte

raadslid Inge klein Gunnewiek

mevrouw I.T.F. klein Gunnewiek
Lekstraat 11
7103 JS Winterswijk
06 - 14610495
ikleingunnewiek@winterswijk.nl
Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving
  • lid werkgroep Duitsland
     

raadslid Frank Roerdinkholder

de heer F. Roerdinkholder 
Harberthof 25
7104 CB Winterswijk Meddo
06 - 3205 9683
froerdinkholder@winterswijk.nl 

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving
  • voorzitter werkgroep Financiën
  • lid werkgroep Rekenkamercommissie

 

PvdA

Website PvdA

 

raadslid Theo Hartjes

De heer Th.W.B.M. Hartjes, Fractievoorzitter
(de heer Hartjes wordt van 24 november 2016 t/m 15 maart 2017 vervangen door de heer G.J. Kortschot)
Langediek 1
7108 AS Winterswijk Woold
0543 - 564486
thartjes@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Financiën
  • lid werkgroep Duitsland

 

raadslid Elvira Schepers

mevrouw E.S.F. Schepers-Janssen
(tijdelijk fractievoorzitter van 24 november 2016 t/m 15 maart 2017)
Pashegge 6
7103 BH Winterswijk
0543 478870
eschepers@winterswijk.nl 

Overige gemeentelijke functies

  • plv. voorzitter en lid cie. Samenleving
  • lid werkgroep Financiën
  • voorzitter werkgroep (Eu)regiozaken

 

raadslid Ubel Zuiderveld

de heer U. Zuiderveld
Inslagstraat 15
7101 HE Winterswijk
06 - 2043 1424
uzuiderveld@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Ruimte

 

foto de heer G.J. Kortschot

de heer G.J. Kortschot
(vervangt de heer Hartjes van 24 november 2016 t/m 5 juli 2017)
Geldereschweg 40
7104 AK Winterswijk Meddo
0543 - 569461
jkortschot@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Ruimte

 

SP

 Website SP

 

raadslid Jeroen Rensen

De heer J. Rensen, Fractievoorzitter
Tulpstraat 24
7102 CR Winterswijk
06 - 4609 5586
jrensen@winterswijk.nl 

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Financiën

 

raadslid Yvonne Domhof

mevrouw I.E.M. Domhof
Zonnebrink 30
7101 NC Winterswijk
06 - 5254 9149
ydomhof@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving
  • lid werkgroep Duitsland
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken


  raadslid Simone Kamminga

mevrouw S.J.M.M. Kamminga
Singelweg 25
7101 MH Winterswijk
06 - 22764035
skamminga@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Ruimte
  • lid werkgroep Duitsland
  • lid werkgroep Financiën
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken

 

D66

Website D66

 

raadslid Franklin Vlam  

de heer F. Vlam, Fractievoorzitter
Morgenzonweg 17
7101 BG Winterswijk
0543 - 512433
fvlam@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • id werkgroep (Eu)regiozaken
  • lid werkgroep Duitsland
  • lid werkgroep Burgercheques