Samenstelling commissie Ruimte

De heer H.J. Tannemaat (WB), voorzitter

foto Henk Jan Tannemaat

Meddosestraat 23a
7101 CT Winterswijk
0543 - 522886
htannemaat@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid - fractievoorzitter
  • voorzitter werkgroep Duitsland

 

De heer Th.J.M. van Beek (VVD), plaatsvervangend voorzitter

foto de heer Tom van Beek

Wesselerweg 3

7106 CA Winterswijk-Ratum
0543-562492
tvanbeek@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid

 

De heer E.J.W. te Selle (WB) 

foto de heer Erwin te Selle

Kreilstraat 19
7101 HR Winterswijk
06 - 41023828
eteselle@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • voorzitter commissie Samenleving
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken

 

Mevrouw A.E. van Harten (WB)

foto Vlok van Harten

Wissinkweg 11
7109 BC Winterswijk Miste
06 - 10408773
vharten@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep (Eu)regiozaken

 

De heer T.B. Jonker (WB)

de heer T.B. Jonker

Aarninkweg 1
7108 CE Winterswijk Woold
06 - 52391464
tjonker@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep Duitsland


De heer G.J.W. Elferdink (CDA)

foto Wim Elferdink

Horstweg 12
7115 AC Winterswijk Brinkheurne
0543 - 512584
welferdink@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid -  fractievoorzitter
  • lid werkgroep Financiën

 

Mevrouw W.H.H.S. Elsinghorst-van Dinteren (CDA)

Commissielid Wilma Elsinghorst-van Dinteren

Greuneweg 7
7104 DB Winterswijk Meddo
0543 - 569291
welsinghorst@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken
  • lid werkgroep Duitsland

 

Mevrouw E.H.J. Tiggeloven (CDA)

foto Enneke Tiggeloven

Poolserweg 3
7104 DC Winterswijk Meddo
06 - 10396326
etiggeloven@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

De heer N.T. Jansen (VVD)

foto Norbert Jansen

Zuilenesstraat 44
7101 BC Winterswijk
0543 - 533022
njansen@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

De heer S. te Selle (VVD)

foto Stefan te Selle

Burgemeester van Nispenstraat 8
7103 WJ Winterswijk
06 - 55700534
sselle@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen


De heer U. Zuiderveld (PvdA) 

foto de heer Ubel Zuiderveld  

Inslagstraat 15
7101 HE Winterswijk
06 - 2043 1424
uzuiderveld@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid

 

De heer J.W. Hakstege (PvdA)

foto commissielid Hans Hakstege

Bargerstegge 43
7103 DL Winterswijk
0543 - 518287
jwhakstege@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen
     

De heer G.J. Kortschot (PvdA)

foto Jan Kortschot

Geldereschweg 40
7104 AK Winterswijk Meddo
0543 - 569461
jkortschot@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid (tijdelijke vervanging van de heer Hartjes van 24 november 2016 t/m 15 maart 2017)
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken

 

Mevrouw S.J.M.M. Kamminga (SP)

 foto Simone Kamminga

Singelweg 25
7101 MH Winterswijk
06 - 22764035
skamminga@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep Duitsland
  • lid werkgroep Financiën
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken

 

De heer C.H.M. van Rienen (SP)

foto Kees van Rienen

B. Stegemanstraat 21
7101 AP Winterswijk
06 - 43367588
krienen@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

De heer A.M. Buist (D66)

foto Bert Buist

Nieuw Beusinkweg 20-31
7103 DJ Winterswijk
0543 - 512740
bbuist@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid commissie Samenleving

 

De heer S. Schreurs (D66)

foto Stefan Schreurs

Jonendwarsstraat 6
7101 GC Winterswijk
0543 - 524247
sschreurs@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Financiën
  • lid werkgroep Duitsland

 

De heer H.J.A. Oonk (WB) (plaatsvervangend commissielid)

foto Jan Oonk

Pieter Mondriaanstraat 9
7103 AD Winterswijk
0543 - 517503
hjaoonk@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep (Eu)regiozaken


Mevrouw G. Oonk (WB) (plaatsvervangend commissielid)

foto commissielid G. Oonk

Inslagstraat 10
7101 HG Winterswijk
0543 - 517871
goonk@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen


De heer M. Meijler (SP) (plaatsvervangend commissielid)

foto Mos Meijler

Tuunterstraat 13
7101 EE Winterswijk
06 - 19726818
mmeijler@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

De heer M. Hollander, Commissiegriffier

commissiegriffier de heer M. Hollander

Postbus 101
7100 AC Winterswijk
0543 - 543 543
griffie@winterswijk.nl