Samenstelling commissie Samenleving

De heer E.J.W. te Selle (WB), voorzitter

foto Erwin te Selle
Kreilstraat 19
7101 HR Winterswijk
06 - 41023828
eteselle@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid cie. Ruimte

 

Mevrouw E.S.F. Schepers-Janssen (PvdA), plaatsvervangend voorzitter

foto Elvira Schepers 2014
Pashegge 6
7103 BH Winterswijk
0543 - 478870
eschepers@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep Financiën
  • voorzitter werkgroep (Eu)regiozaken

 

Mevrouw I.Mes (WB)

Foto Ingrid Mes 

Kalverstraat 7
7101 EG Winterswijk
0543 - 532566
imes@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid

 

Mevrouw R. van der Meulen (WB)

foto Ruth van der Meulen

Bargerstegge 74
7103 DR Winterswijk
0543 - 512306
rmeulen@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep Financiën
     

De heer T.H. de Graaff (CDA)

foto Tom de Graaff

Eelinkstraat 43
7101 JJ Winterswijk
06 - 23408451
tgraaff@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep Rekenkamercommissie
  • lid werkgroep Financiën
     

Mevrouw C. te Voortwis-Stroes (CDA)

foto Carla te Voortwis

Meester Meinenweg 26
7107 AN Winterswijk Kotten
0543 - 563738
cvoortwis@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken
  • lid werkgroep Duitsland
  • lid werkgroep Burgercheques

 

De heer I.O. Johannis (CDA)

foto Ismael Johannis

Goudenregenstraat 1
7101 KS Winterswijk
0543 - 840239
ijohannis@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

Mevrouw I.T.F. klein Gunnewiek (VVD)

foto Inge klein Gunnewiek

Lekstraat 11
7103 JS Winterswijk
06 - 14610495
ikleingunnewiek@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep Duitsland
     

De heer F. Roerdinkholder (VVD)

foto Frank Roerdinkholder

Harberthof 25
7104 CB Winterswijk Meddo
06 - 32059683
froerdinkholder@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • voorzitter werkgroep Financiën
  • lid werkgroep Rekenkamercommissie
     

Mevrouw H.A. Whyte (VVD)

Mevrouw H.A. Whyte

Keizersstraat 17
7102 DL Winterswijk
06 - 53170345
awhyte@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

Mevrouw G.W. de Koning (PvdA)

foto commissielid G.W. de Koning
Beusinkweg 34
7103 DA  Winterswijk
0543 - 537917
gkoning@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

De heer M. ten Pas (PvdA)

foto Mark ten Pas

De Savornin Lohmanstraat 56
7103 GW Winterswijk
06 - 1944 3278
mpas@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen
     

Mevrouw I.E.M. Domhof (SP)

foto Yvonne Domhof

Zonnebrink 30
7101 NC Winterswijk
06 - 5254 9149
ydomhof@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • raadslid
  • lid werkgroep Duitsland
  • lid werkgroep (Eu)regiozaken

 

De heer R.J. van de Wardt (SP)

foto de heer R.J. van de Wardt

Morgenzonweg 114
7101 BM Winterswijk
0543 - 521346
rwardt@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen
     

De heer A.M. Buist (D66)

foto Bert Buist

Nieuw Beusinkweg 20-31
7103 DJ Winterswijk
0543 - 512740
bbuist@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid cie. Ruimte
     

Mevrouw L. ten Dolle (D66)

foto Loes ten Dolle
Wilhelminastraat 2
7101 CR Winterswijk
06 - 3630 4343
ltendolle@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

De heer J.H. Kolkman (D66)

foto Han Kolkman

Karel Doormanstraat 11
7101 JB Winterswijk
0543 - 516923
hkolkman@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • Geen

 

De heer H.J.G. de Roos (WB) (plaatsvervangend commissielid)

foto H. de Roos

Hortensialaan 74
7101 XH Winterswijk
0543 - 514797
hroos@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Financiën

 

Mevrouw R.J.L. Hendriks (VVD) (plaatsvervangend commissielid)

foto Linde Hendriks

Corleseweg 72
7119 AB Winterswijk Corle
0543 - 515173
lhendriks@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Burgercheques


De heer R. van der Laan (SP) (plaatsvervangend commissielid) 

foto Raymond van der Laan

Helderkampstrat 18
7101 HM Winterswijk
0543 - 515422
rlaan@winterswijk.nl

Overige gemeentelijke functies

  • lid werkgroep Burgercheques

 

Mevrouw F.M. Jansen, Commissiegriffier

Floor Jansen, commissiegriffier

Postbus 101
7100 AC Winterswijk
0543 - 543 543
griffie@winterswijk.nl