Winterswijk en de 9 buurtschappen zijn samen bijna 140 km2 groot. In de tabellen staan het inwoneraantal en de leeftijdsopbouw per 5 jaar van de inwoners.

Aantal inwoners per gemeentedeel op 1 januari 2022

 ManVrouwTotaal
Winterswijk11.82912.00723.836
Winterswijk Brinkheurne161140301
Winterswijk Corle128129257
Winterswijk Henxel161149310
Winterswijk Huppel207212419
Winterswijk Kotten360352712
Winterswijk Meddo7976951.492
Winterswijk Miste319305624
Winterswijk Ratum180170350
Winterswijk Woold448439887
Totaal14.59014.58929.188

Leeftijdsopbouw per 5 jaar op 1 januari 2022

LeeftijdsklasseManVrouwTotaal
0-4 jaar6606261.286
5-9 jaar6976191.316
10-14 jaar7787691.547
15-19 jaar9179141.831
20-24 jaar8387441.582
25-29 jaar8357111.546
30-34 jaar7427501.492
35-39 jaar7807141.494
40-44 jaar7487581.506
45-49 jaar8758771.752
50-54 jaar1.1441.0842.228
55-59 jaar1.1171.1502.267
60-64 jaar1.1361.1152.251
65-69 jaar1.0221.0102.032
70-74 jaar9149211.835
75-79 jaar6937341.427
80-84 jaar396555951
85-89 jaar209333542
90-94 jaar79166245
95-99 jaar94554
100-104 jaar123
105-109 jaar011
Totaal14.59014.59829.188