Promotie van een evenement

Wilt u uw evenement promoten in Winterswijk? 100% Winterswijk ondersteunt u graag met verschillende mogelijkheden, zoals plaatsing van uw evenement op infozuilen langs rondwegen en LED-borden in het centrum. Voor het plaatsen van borden en banners heeft u een vergunning nodig.

Driekhoeksborden of sandwichborden plaatsen

Voor het plaatsen van driehoeksborden of sandwichborden heeft u een vergunning nodig. En u moet aan een aantal voorwaarden voldoen.

Voorwaarden

  • U mag borden plaatsen voor:
    • sportevenementen
    • sociale of culturele evenementen
    • evenementen georganiseerd door een groep ondernemers
  • U mag maximaal 25 borden plaatsen
  • Borden mogen maximaal 10 dagen blijven staan

Locaties

U kiest zelf waar u de borden plaatst, zolang het verkeer er geen hinder van ondervindt. Houd daarbij rekening met de volgende regels:

  • Bevestig de borden stevig aan lantaarnpalen zonder deze te beschadigen
  • Houd minimaal 50 meter afstand tot een kruising of afslag binnen de bebouwde kom
  • Houd minimaal 100 meter afstand tot een kruising of afslag buiten de bebouwde kom
  • U mag geen borden plaatsen op de Markt en in de winkelstraten

Banners plaatsen

Organiseert u een groot evenement met meer dan 1.000 bezoekers? Dan mag u banners plaatsen op 6 vaste locaties in Winterswijk. U heeft hiervoor een vergunning nodig.

Voorwaarden

  • Het evenement moet meer dan 1.000 bezoekers trekken.
  • U mag maximaal 6 banners plaatsen op vaste locaties.
  • Banners mogen maximaal 3 weken blijven staan.
  • U gebruikt verankeringspunten en (eigen) bouwhekken om de banners te bevestigen

Aangewezen locaties

  1. Hoek Singelweg - Vredensestraat – Vredenseweg, in het trottoir tegen de verhoging
  2. Kottenseweg, tegenover het fietspad vanaf de Wamelinkweg tussen de uitrit Parallelweg en Kottenseweg 81
  3. Rondweg West, tussen rotonde ‘TUWI’ en het gemaal van het Waterschap, zijde Chysantstraat
  4. Rondweg West - Beatrixpark, naast het tegelpad bij Hobbelink & Buitink
  5. Vrijheidspark, Schoolstraat hoek Jeugdkerkstraat, in rand van plantsoen naast het gazon
  6. Stationsstraat, in gazon na de inrit van de parkeerplaats op de hoek met de Misterweg

Reclamebord plaatsen voor bedrijven

Wilt u als ondernemer reclame maken voor uw bedrijf? Dan heeft u een omgevingsvergunning voor het plaatsen van reclame nodig. Dit is een andere procedure dan voor evenementen.

Vergunning aanvragen

In de vergunningchecker ziet u of u een vergunning moet aanvragen. Ook ziet u daar of u nog andere verplichtingen hebt voor uw evenement. Kies voor ‘Evenement houden’ daarna ‘Reclame plaatsen’ en vul de vragen in. Als u klaar bent in de vergunningchecker kunt u de vergunning direct online aanvragen.

Aanvragen vergunning/vergunningchecker

Bericht over uw aanvraag

U ontvangt berichten over uw aanvraag in uw persoonlijke berichtenbox van jeleefomgeving.nl.

Kosten

Het aanvragen van een vergunning voor het plaatsen van de borden kost € 32,00. U betaalt ook nog precariobelasting.

Meer informatie

Mail of bel ons gerust als u nog vragen heeft.